fbpx Skip to content

Doplňkový prodej

TYTO PRODUKTY SI MŮŽETE OBJEDNAT I Z POHODLÍ DOMOVA

Pokud produkty nakoupíte přes můj odkaz přiložený na tlačítko maličko mě podpoříte.

Spirularin VS přípravek proti bradavicím

Doplňkový prodej přípravek proti bradavicím

Krém Spirularin® VS obsahuje vysoce koncentrovaný a patentovaný extrakt z mikrořasy, která dokázala svoji praktickou hodnotu, jako účinný prostředek proti bradavicím. Krém Spirularin®VS je určen k ochraně a obnově kůže s bradavicemi (lidský papilomavirus), visícími papilomy a kontragiózní molusky.

Callusan pěny na nohy

Doplňkový prodej pěna

Účinná pěna pro suchá chodidla přináší úlevu při nepříjemných pocitech suchosti a svědění kůže. Obsahuje přírodní výtažky z islandského mechu a černého rybízu, které hydratují suchou pokožku a zajišťují ochranu před vznikem plísní. Kůži na nohou nemastí, ale příjemně zvláčňuje a navrací ji přirozenou vlhkost a pružnost.

Onygen přípravek na Onycholýzu

Doplňkový prodej přípravek na onycholýzu

Světová inovace – Onycholýza, regenerace nehtového lůžka oslabených nehtů na rukou a nohou. Tříměsíční kůra. Doporučený pro diabetiky.

Antimykotika (přípravky proti plísním nehtu i pokožky)

Antimykotika
Antimykotika jsou přípravky k lokálnímu ošetření při Onychomykoze což je plíseň nehtu, která vzniká různými patogeny jako jsou kvasinky, nebo houby. Přímo v salónu prodávám přípravky z řady Spirularin, Unguisan a nebo čistě přírodní produkt od firmy Finclub.
 

Přírodní doplňky stravy od firmy Finclub

Přírodní doplňky stravy

Spolupracuji s firmou Finclub, která produkuje široké spektrum doplňků stravy, které jsou přírodní a jsou podporovány i odborným lékařským grémiem. Některé produkty (především ty, které mají spojitost s nohami) mám k dostání přímo v salónu, případně je mohu objednat, dle Vašeho přání .

Adjustační ponožky

Adjustační ponožky

Terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové a stísněné prsty, pro unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka.

Dále je možnost si po domluvě zakoupit dárkový poukaz.

Otevřít chat
Potřebujete poradit?
Dobrý den, můžu Vám pomoct? Kontaktujte mě jednoduše pomocí aplikace WhatsApp.